Leke Çıkarma Yöntemleri

Eğer elbiseniz leke almışşsa müdahale etmeyin, yapacağınız işlem kalıcı izler bırakabilir.

Lütfen biz başvurarak lekenin nasıl çıkaracağı hakkında bilgi alınız.

İlginiz için teşekkürler.

Kuru temizleme leke çıkarma işlemi konusunda en iyi çözüm. Beyaz gömleğinizde çay lekeleri oluştu diyelim. Bunu temizlemek diğer renklerde bir gömleğe göre daha kolaydır. Çünkü renginin solması ya da bozulması ihtimali yoktur. Birçok leke çıkarıcı ürün bu gömlek için kullanılabilir.

Ama renkli gömleklerde renginin değişmesine neden olacağı için, temizlik ürünlerinin birçoğundan uzak durmak gerekir. Bu da leke çıkarma işlemini hem bir hayli kafa karıştırıcı, hem de oldukça uğraştırıcı hale getirir.

İnatçı lekeler kuru temizleme yaptırılmadığında kumaşa yapışır kalır ve bunları ev ortamında yapılan uygulamalarla temizlemek mümkün değildir. Bir de renkli giysilerse, evde temizlemeye çalışmak, renklerinin birbirine karışmasına neden olmak anlamına da gelir.

Aker Kuru Temizleme olarak son teknoloji kimyasallarla temizlediğimiz ürünlerinizi lekelerden kurtarıp neredeyse ilk günkü gibi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

En değerli giysilerinizde ve diğer tekstil ürünlerinizde oluşan lekeleri, sanki hiç lekelenmemiş gibi eski haline getiriyoruz.

Kuru temizleme leke çıkarma işlemlerinde en hızlı ve en başarılı sonucu verirken, bu leke için evde saatler harcamak, elbette akıllıca değil. Giysilerinizde ya da ev tekstili ürünlerinizde bulunan lekeleri çıkarmak için, evde yapacağınız uygulamalar zaman kaybına neden olur.

Üstelik leke çıkarayım derken, ürünün kumaş kalitesi de, rengi de bozulur. Bu şekilde riske girmek yerine, kuru temizleme yaptırmak doğru bir adım olacaktır.